18e zitting - Dinsdag 16 mei 15.00 uur : 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2649
Beate Nieuwenburg-Reinheimer (1943), dekselvaas en dekseldoos, beide bekroond met kikker;

gemonogrameerd en gedateerd '79

h. 7 en 15 cm.

Taxatie: € 50 - € 70
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140