8e zitting - Maandag 8 mei 19.00 uur : 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Catalogue number: 5096
Salvador Dali (1904-1989)

Le Cosmonaute

kleurenets, gesign. r.o., 64/145, 40 x 31 cm.

Estimate: € 600 - € 1,000
Current bid: € 925
Hammer Price: € 925

Hammer price: € 925