17e zitting - Dinsdag 16 mei 10.00 uur : 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Catalogusnummer: 2127
Duitsland, gestoken lindenhouten sculptuur, vroeg 19e eeuw;

Voorstellende putti maskers, polychrome schildering, vleugels verguld. Met smeedijzeren ophangoog.

h.20 cm, b. 34 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Hamerprijs: