4e zitting - Vrijdag 5 mei 10.00 uur: 7300-7353 - Perzische tapijten
Catalogusnummer: 4241
Seichur - Kaukasus, kleed.

Sleets en restauraties

291 x 147 cm

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90

Hamerprijs: € 90