6e zitting - Maandag 8 mei 10.00 uur : 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4710
Franse school, 18e/19e eeuw

Arcadische voorstelling met figuren bij een fontein

doek, 67 x 50 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260