18e zitting - Dinsdag 16 mei 15.00 uur : 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2687
Groen gepatineerd bronzen sculptuur 'Koude', ca. 1930;

Voorstellende man met handen diep in de zakken gestoken. Gesigneerd A. Stols.

h. 36 cm

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300