5e zitting - Vrijdag 5 mei 14.00 uur : 8600-8658 - Antieke en klassieke stoelen en banken
Catalogusnummer: 8036
Grenen- en eikenhouten halbank, 19e eeuw,

met gestoken kapregel en gedraaide spijltjes in de rugleuning

br. 212 en h. 103 cm; zithoogte 44 cm

Taxatie: € 400 - € 600
Hamerprijs: