17e zitting - Dinsdag 16 mei 10.00 uur
: 2007-2223 - European Sculpture and Decorative arts
Frankrijk, vier glazen parfumflacons in verguld bronzen montuur, Empire stijl,19e eeuw;
Flacons gevormd als kwart van cirkel. Montuur met deoratie van putti;
Provenance: Private Dutch collection, bought on the Dutch Art Market between 1960's - 1980's.
Estimate: € 100 - € 150
Current bid: € 220
Hammer Price: € 220