17e zitting - Dinsdag 16 mei 10.00 uur
: 2350-2379 - Ikonen en religieuze kunst
Zuid-Europa, eikenhouten gestoken sculptuur, Madonna met kind, 18e eeuw;
Staande op getrapte voet.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400