17e zitting - Dinsdag 16 mei 10.00 uur : 1951-2258 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Catalogusnummer: 2297
Hollandse School 20e eeuw, bronzen sculptuur, dravend paard;
niet gesigneerd.
h. 24 cm.
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Hamerprijs:
€ 100