6e zitting - Maandag 8 mei 10.00 uur : 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4619
Zes diverse schilderijen, 19e en 20e eeuw

Stalinterieur door P. Bodifee/Stilleven J. Carbaat/Hooischelven J. Dingeman Korf/Berkenbomen H. Endlich/Dorpsgezicht L. Hartz/Bospad H. Kuyt

35 x 40 cm. tot 60 x 40 cm.

[5]

Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180