18e zitting - Dinsdag 16 mei 15.00 uur : 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2706
Bengt Orup (1916-1996), helder glazen coupe met ingeblazen luchtring, ca. 1950;

Uitvoering Johanfors Zweden. Onderzijde gesigneerd.

h. 23 cm, diam. 21 cm

Taxatie: € 40 - € 60
Huidig bod: € 20
Hamerprijs: € 20

Hamerprijs: € 20