17e zitting - Dinsdag 16 mei 10.00 uur
: 1951-2258 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Schotland, drie hoornen snuifdoosjes, 19e eeuw;
Een vervaardigd uit koeienhoorn met koperen montuur en scharnier. Een ander gemaakt uit ramshoorn met gestoken decoratie van roos op de bodem en deksel met gestoken initialen SJ geflankeerd door distel en klaver. En een platte hoornen exemplaat met metalen dispenser.
Taxatie: € 180 - € 220
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90