17e zitting - Dinsdag 16 mei 10.00 uur : 1951-2258 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Catalogusnummer: 2312
Schotland, hoornen snuifdoos, 18e eeuw;

Uitgevoerd met zilveren montering en scharnier. Deels afgedraaid, gegraveerde initialen WS en gedateerd 1731.

h. 15,5 cm

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100