17e zitting - Dinsdag 16 mei 10.00 uur : 1951-2258 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Catalogusnummer: 2262
Twee zeeuwse messen met gestoken houten greep, eind 19e eeuw;

Uitgevoerd met ziel en bekroond door paarden. Een met initialen JCFVD.

l. 27 - 35 cm

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140