17e zitting - Dinsdag 16 mei 10.00 uur
: 2350-2379 - Ikonen en religieuze kunst
Gestoken houten sculptuur van heilige, 19e eeuw;
Boek in de handen. Polychroom geschilderd.
Provenance:Private collection Koella, Zurich, Switzerland. from a private foundation of Anciient Americas Cultures, collected 1960's-1980's.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220