1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4940U
Ingelijste reproductie
Taxatie: € 20 - 40
Hamerprijs: € 20

Hamerprijs: € 20