1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4940U
Ingelijste reproductie
Taxatie: € 20 - € 40
Huidig bod: € 20
Hamerprijs: € 20
Hamerprijs:
€ 20