15e zitting - Maandag 20 november 10.00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Catalogusnummer: 1110
India, een paar papier maché bustes. Maharadja en vrouw, 20e eeuw
(diverse beschadigingen)
h. 76 en 81 cm.
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180
Hamerprijs:
€ 180