15e zitting - Maandag 20 november 10.00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Catalogusnummer: 1110
India, een paar papier maché bustes. Maharadja en vrouw, 20e eeuw

(diverse beschadigingen)

h. 76 en 81 cm.

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180