5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4817
Abraham Hulk (1813-1897)

Vissersboten voor de kust, een vuurtoren in de verte

doek, gesign. r.o., herkomst: Christie's Amsterdam, 29 april 1997, lot nr. 201, particuliere collectie Amsterdam, 80 x 105 cm.

Taxatie: € 4.000 - € 8.000
Huidig bod: € 6.000
Hamerprijs: € 6.000

Hamerprijs: € 6.000