Vissersboten voor de kust, een vuurtoren in de verte
doek, gesign. r.o., herkomst: Christie's Amsterdam, 29 april 1997, lot nr. 201, particuliere collectie Amsterdam, 80 x 105 cm.
Hamerprijs: € 6.000