Catalogusnummer: 5079
Constant (1920-2005)
Zelfportret
inkttekening, niet ingelijst, gesign., r.o., 23,5 x 31 cm.
[map]
Taxatie: € 600 - € 1.200
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600
Hamerprijs:
€ 600