Catalogusnummer: 5001
Constant (1920-2005)

'La Guerre' (1951). Incomplete serie bestaande uit vier litho's en losse omslag. Alle litho's handgesigneerd. Omslag gesigneerd en genummerd 30.

40 x 28 cm.

Taxatie: € 1.200 - € 2.200
Huidig bod: € 3.000
Hamerprijs: € 3.000

Hamerprijs: € 3.000