Londen, Zilveren sleutelhorloge.
De wijzerplaat met gegraveerde bloemen en lijngravure, met seconde aanduiding op de 6. Meesterteken Richard Oliver, 1859 - 1874, Galway Street, St Luke's, Londen, jaarletter o voor 1869
bruto 125,1 gr., diam. 53 mm
London, Silver key watch. The dial with engraved flowers and line engraving, with seconds indication at 6. Master's mark Richard Oliver, 1859 - 1874, Galway Street, St Luke's, London, year letter o for 1869
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120