1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
0099845580
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4835
update-catalogue
C. Verschuur (pseudoniem Cor Bouter 1888-1966)

Houthakker met paarden op een open plaats in het bos

doek

50 x 60 cm.

gesign. r.o.

1

Taxatie: € 100 - 200
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140

outbid-warning
Overboden