5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4870
George Hendrik Breitner (1857-1923)

Studie van een zittende vrouw

houtskool, ongesigneerd, 34 x 34 cm.

Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440

Hamerprijs: € 440