4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4667
Piet Meiners (1857-1903)

Stilleven. Hierbij diverse kunst.

olieverf op papier, beschadigd, gesign. r.o., 60 x 46 cm.

Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)

[1+ds]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 575
Hamerprijs: € 575

Hamerprijs: € 575