4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4532
Hollandse school, ca. 1900

Boten op de werf

doek, 30 x 40 cm.

Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70