5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4895
Jo Koster van Hattem (1869-1944)

'Herinnering aan Concarneau'

potlood, gesign. l.o., juni 1928, 17 x 25,5 cm.

Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)

Taxatie: € 160 - € 220
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380