15e zitting - Maandag 20 november 10.00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Antiek tinnen inktpot Groningen, 19e eeuw;
Gekeurd met gekroonde roos met initialen I & FR voor Jan & Frederik Rienewerf. Hierbij stooier, miniatuur kraantjeskan, bakje en langwerpige deksel.
Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300