020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4859
Vier diverse tekeningen, 19e/begin 20e eeuw
ds
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70
Hamerprijs:
€ 70
Overboden