5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4892
Jan Adam Zandleven (1868-1923)

Bomen

doek, gesign. r.o., 1905, niet ingelijst, 32 x 41 cm.

Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)

Taxatie: € 160 - € 220
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240