5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4806
Hollandse School, 17e eeuw

Studie geiten- en schapenkoppen

paneel, lijst beschadigd, 22 x 32 cm.

Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360

Hamerprijs: € 360