2e zitting - Woensdag 8 november 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 146
Duitsland, zilveren revival broche, tevens hanger, 19e eeuw.

Met een decor van krullen, putti en man met baard. Bezet met een cabochon geslepen dieprode granaat (diameter 11 mm) en lapis lazuli. De achterzijde gemerkt met 'Geschützt'; gepatenteerd.

bruto 17,9 gr., h. 54 x b. 36 mm

Germany, silver revival brooch / pendant. With a decor of curls, putti and a bearded man. Set with a cabochon cut deep red garnet (diameter 11 mm) and lapis lazuli. The back marked with 'Geschützt'; patented.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200