Beneden wettelijk gehalte zilveren revival festoen collier, 19e eeuw.
Mogelijk Oostenrijk - Hongarije. Opgebouwd uit ornamenten met krullen, bezet met granaat en halve parels, waaronder een pampel (één mist), hier tussen vergulde driehoeken bezet met, én waaronder, een parel
Below legal silver alloy revival festoon necklace, 19th century. Possibly Austria - Hungary. Made up of ornaments with curls, set with garnet and half pearls, including a pampel (one is missing), here between gilded triangles set with and including a pearl
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340