7e zitting - Vrijdag 10 november 10.00 uur: 8000-8056 - Antieke en klassieke grote meubelen
Catalogusnummer: 6522
Duitsland, Frankenwald, beschilderde grenenhouten kist, zgn. Flößertruhe, 19e eeuw.

Gedateerd 1838

br. 115, h. 49 en d. 55 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320