1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4884
Arnold Hendrik Koning (1860-1945)
Boer met koeien bij een dorp
doek,
45 x 60 cm.
gesign. r.o.,
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Hamerprijs:
€ 100