1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
99843564
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4884
update-catalogue
Arnold Hendrik Koning (1860-1945)

Boer met koeien bij een dorp

doek,

45 x 60 cm.

gesign. r.o.,

[1]

Taxatie: € 80 - 120
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100

outbid-warning
Overboden