5069
Catalogusnummer: 5069
Ansuya Blom (geb. 1956)

'Toen ze jong was'

gemengde techniek op papier

69 x 99 cm.

gesigneerd met initialen r.o., '87, herkomst: Galerie van Gelder, Amsterdam

Taxatie: € 200 - 400
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220