Engeland, chateleine tasje en Spanje theebus, 20e eeuw,
tasje met vogel-, bloem- en bladversiering, mt. onduidelijk Birmingham 1903, bus met galante voorstellingen versierd, gemerkt met diverse keuren, 1e en 2e gehalte
h 19 cm incl. hengsel, h 11,2 cm, 341 gr.
Taxatie: € 120 - € 180
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240