Drie diverse theebussen met oud-Hollandse voorstellingen, 20e eeuw,
een ovaalmodel met deksel met hengselgreepje en imitatie keuren, een ovaal model mt. EvB? in monogram 1949 en een gebombeerd model mt. H. Hooijkaas Schoonhoven 1946-, alle met scharnierende deksels en 2e gehalte,
h 8 cm excl. greepje, h 7,2 cm, 6,2 cm, 554 gr.
Taxatie: € 240 - € 350
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280