Catalogusnummer: 5078
Anton Heijboer (1924-2005)

Twee etsen, samen ingelijst

tweemaal ets

ca. 32 x 40 cm.

gesign., gedat. 1985 en 1988

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200