21e zitting - Woensdag 22 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2744
Pauline Solven (geb. 1943), drie glazen schalen; gedateerd 1986 en 1987;

Een vaas met geëtste decoratie. Twee met ingesloten decoartie van o.a. vogels. Allen gesigneerd.

h. 14,5 - 15,5 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70