1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Plattegrond van Amsterdam, 16e eeuw,
gemaakt door Georg Braun en Frans Hogenberg, ca. 1590
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525
Overboden