1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
4805
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4805
update-catalogue
Plattegrond van Amsterdam, 16e eeuw,

gemaakt door Georg Braun en Frans Hogenberg, ca. 1590

gravure, handgekleurd

34 x 49 cm.

1

Taxatie: € 300 - 500
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 525

Hamerprijs: € 525

outbid-warning
Overboden