Catalogusnummer: 4867
Willem Gerard Hofker (1902-1981)

Leidsegracht - hoek Herengracht

ets

35 x 27 cm.

gesign. r.o., 1930

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400