Catalogusnummer: 4867
Willem Gerard Hofker (1902-1981)
Leidsegracht - hoek Herengracht
ets
35 x 27 cm.
gesign. r.o., 1930
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400
Hamerprijs:
€ 400