6e zitting - Donderdag 9 november 19.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 5121
Ad Blok van der Velden (1913-1980)

Italiaans berglandschap

doek, gesign. r.o., niet ingelijst, 50 x 70 cm.

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220