4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4517
Toegeschreven aan Jan Baptist Tetar van Elven (1805-1879)

Kerkinterieur met figuren

paneel, gesign. r.o., 32 x 23 cm.

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200