4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Toegeschreven aan Jan Baptist Tetar van Elven (1805-1879)
Kerkinterieur met figuren
paneel, gesign. r.o., 32 x 23 cm.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200