1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
4860
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4860
update-catalogue
K. Schwarz (pseudoniem Karl Kaufmann 1843-1905)

Figuren in een Oosterse stad aan de kust

doek,

54 x 78 cm.

gesign. l.m.,

[1]

Taxatie: € 100 - 150
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140

outbid-warning
Overboden