Catalogusnummer: 5085
Frans de Haas (1934-2007)

'Plein-air schilder'

50 x 60 cm.

gesign. r.o., '75. Herkomst: Galerie Mokum, Amsterdam

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280