5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4803
Hollandse school, 17e/18e eeuw

Pleisterplaats bij een tempel met figuren en vee

doek, 100 x 150 cm.

Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800

Hamerprijs: € 800