5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4852
Edward Theodore Compton (1849-1921)

Twee jongens op een stenen bruggetje spelend met een hagedis, Capri

doek, gesign. r.o., niet ingelijst, kleine beschadigingen aan doek, 33 x 52 cm.

Two boys playing with a lizard, oil on canvas, unframed, signed lower right, small damages to the canvas, 33 x 52 cm.

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400