Catalogusnummer: 2350
Scheepssier; houten gestoken en polychroom geschilderd roerornament, gedateerd 1697;

Uitgevoerd met figuren met symbolen; anker, bijbel en hoorn des overvloeds.

l. 98 cm, d. 49 cm

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 850
Hamerprijs: € 850

Hamerprijs: € 850