Scheepssier; houten gestoken en polychroom geschilderd roerornament, gedateerd 1697;
Uitgevoerd met figuren met symbolen; anker, bijbel en hoorn des overvloeds.
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 850
Hamerprijs: € 850